O NAS

PHU POPULARNA

Klimatyzacja & Chłodnictwo & Części zamienne AGD

Filia Olsztyn  Ul. Grunwaldzka 15

kontakt : tel/fax: 089-527-29-34

mail: olsztyn@popularna.pl

Nasze atuty
Fachowe doradztwo techniczne, szybka reakcja na potrzeby klientów, najwyższa jakość towarów i atrakcyjne ceny

centrala w Warszawie, ul.globusowa 25Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do sprzętów AGD, części oraz komponentów chłodnictwa i klimatyzacji. Istniejemy od 1990 roku, cały okres naszej działalności, to czas intensywnej nauki i dynamicznego rozwoju.Działalność opieramy na nowoczesnych systemach zarządzania firmą, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań, konsekwencji w działaniach ukierunkowanych na stały rozwój.

Osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku, cieszymy się uznaniem i zaufaniem , zwiększamy zatrudnienie i obroty, bazujemy na własnym kapitale i wieloletniej znajomości branży. Oferujemy zawsze najwyższy poziom usług, stały i doświadczony zespół pracowników pozwala sprawnie i kompleksowo obsługiwać naszych Klientów.

warszawski oddział chłodnictwa, ul.kleszczowa 14aCentrala naszej firmy znajduje się w Warszawie, nasze usługi oferujemy również w innych miastach kraju poprzez filie wLublinie, Białymstoku oraz Olsztynie. Jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą do każdego Klienta w kraju jak i za granicą!
Dotychczasowe sukcesy, to konsekwencja ciągłego podnoszenia jakości naszych usług, zaspokajanie wszystkich potrzeb i wymagań Klientów, a także, dzięki pracownikom, którzy kształtują nasz wizerunek w codziennych relacjach z Klientem.Jesteśmy dystrybutorem wielu krajowych jak i zagranicznych producentów; Whirlpool, Danfoss, Aspen, Amica, Ariston, Refco, Tecumsech, Spa, Fach, Indesit, Selfa, Mera, Pnefal, Światowit Ebrille, Ibermatic, Hisense, Indesit, Feinrohren i wiele innych.

Stale powiększamy nasza ofertę, dbamy o najlepszą jakość oferowanych towarów, ponad 10 000 pozycji dostępnych „od ręki”. Jesteśmy gotowi realizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia, nowoczesne rozwiązania logistyczne pozwalają realizować je w jak najkrótszym czasie.

Zapraszamy!

Nasza oferta jest uzupełniana o wciąż nowe pozycje. Jeśli poszukiwana przez Państwa cześć nie znajduje się w prezentowanej ofercie, prosimy o osobiste zapytanie o jej dostępność.

Krajowe Forum Chłodnictwa Firma Przyjazna Naturze

Brak możliwości komentowania