Koryta instalacyjne

koryto instalacyjne Doskonałej jakości produkty firmy Artiplastic, szeroka gama kanałów instalacyjnych oraz przeznaczone do nich akcesoria; elementy maskujące, kolanka wewnętrzne i zewnętrzne, wszelkiego rodzaju maskownice, wpusty czołowe i boczne, redukcje, trójniki, złączki elastyczne. Wykonane ze sztywnego tworzywa PVC o właściwościach samogasnących i odpornych na promieniowanie UV. Elementy ułatwiają montaż wszelkiego rodzaju rur do instalacji klimatyzacyjnych.

Zapraszamy do składania zamówień, w przypadku braku na stronie www poszukiwanej przez Państwa części prosimy o kontakt telefoniczny, wszelkich informacji udzielamy pod numerem: (89) 527-29-34 
altklimatyzacja olsztynUniwersalny system kanałów montażowych do prowadzenia instalacji klimatyzatorów. Eleganckj i niezwykle prosty w montażu, przeznaczony do instalacji pojedynczych Splitów, w odcinkach po 2m.Canalsplit to elegancki i praktyczny system sztywnego tworzywa PVC o właściwościach samogasnących i odpornych na promieniowanie U.V., pozwalający na łatwy i szybki montaż rur do instalacji klimatyzacyjnych. Canalsplit jest mocowany do ścian za pomocą śrub mocujących w istniejących w podstawie otworach.

altRury są umocowane do pokrywy za pomocą specjalnych klamer Fast Block; ich szybka instalacja i usuwanie kanału jest możliwa dzięki rozchylonym ściankom. Canalsplit może być dostarczany razem z systemem akcesoriów typu: zaślepek końcowych, trójników, kątów wewnętrznych, zewnętrznych i płaskich. Wszystkie akcesoria montuje się automatycznie przez lekkie wciśnięcie w miejscu mocowania.
altaltBC 60 – 60mm/2m kanał

BC 80 – 80mm/2m kanał

 

 

 

 

 

Brak możliwości komentowania