Klimatyzatory Sinclair

Odkryj nową linię klimatyzatorów SINCLAIR z filtrem plazmowym i poczuj powiew świeżego oraz czystego powietrza.Klimatyzatory SINCLAIR nie tylko zapewnią odpowiednią temperaturę pomieszczenia, ale również uczynią powietrze bardziejbezpiecznym. Filtr plazmowy oczyszcza powietrze ze szkodliwych bakterii, chroni Twoją rodzinę zmniejszając ryzykozachorowań na grypę oraz inne choroby, wywołane wirusami znajdującymi się w powietrzu. Obniża poziom alergenów wpowietrzu, ułatwiając życie alergikom.Technologia plazmowa wytwarza naturalny bioklimat bogaty w cząsteczki aktywnego tlenu zwane jonami. Zapewnia ona utrzymanie odpowiedniego poziomu zarówno dodatnich, jak i ujemnych jonów tlenu. Ujemne jony zawierają dodatkowy elektron, który nie występuje w jonach dodatnich, przez co są one niestabilne. Niestabilność jonów powoduje następujące korzyści

sinclairREDUKCJA CZĄSTECZEK

Cząsteczki powietrza są ładowane przez jony w procesie jonizacji. Naładowane cząsteczki łączą się ze sobą, stają się cięższe, a następnie opadają na dno. W systemach klimatyzacji większe cząsteczki zatrzymują się na filtrze.

KONTROLA VOC

Związki Utleniaczy Organicznych (VOCs) są emitowane jako gazy i występują w: dywanach, materiałach budowlanych,
meblach, sprzęcie biurowym, farbach, rozpuszczalnikach oraz pestycydach.Jony wymieniają elektrony z tymi związkami,tworząc ich strukturę molekularną mniejszkodliwą.
KORZYŚCI ZDROWOTNE

Ludzkie i zwierzęce płuca lepiej wchłaniają powietrze poddane jonizacji. Wpływa korzystnie na samopoczucie, poprawę zdrowia oraz koncentracje.

STERYLIZACJA

Po podziale bakterie i różne formy zarodników łączą się z cząsteczkamiaktywnego tlenu, a następnie w procesie utleniania zostają zniszczone. W wyniku tego procesu bakterie i zarodniki nie mogą się rozmnażać, ale dzięki cząsteczkom mogą być przenoszone z jednej osoby na drugą. W procesie jonizacji cząsteczki opadają na dno oczyszczając powietrze.

NEUTRALIZACJA ZAPACHU

Gazy oraz aerozole utleniają się w kontakcie z cząsteczkami aktywnego tlenu. Nieprzyjemny zapach, zwłaszcza organicznego pochodzenia jest natychmiast eliminowany.

Brak możliwości komentowania