Klimatyzatory McQuay

klimatyzator mcquayMcQuay International jest firmą, której można zaufać. Prezentujemy szeroką gamę produktów z ponad dwunastoma fabrykami na trzech kontynentach, w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

McQuay posiada 2.2 miliony stóp kwadratowych powierzchni produkcyjnych przeznaczonych do wytwarzania urządzeń najwyższej klasy w przemyśle klimatzacyjnym.

W McQuay zostało zatrudnionych ponad 5.000 pracowników aby tworzyć i sledzić trendy rynku. Ogromna liczba partnerów, agentów i dystrybutorów jest gotowa odpowiedzieć na wszystkie potrzeby klientów w każdym miejscu na świecie.

klimatyzator mcquayMcQuay International oferuje szereg produktów branży HVAC dla celów komercyjnych i przemysłowych również na potrzeby rynku polskiego. Cały oferowany typoszereg urządzeń produkowany jest w naszych zakładach zlokalizowanych na terenie Azji i Stanów Zjednoczonych. Dzięki doświadczeniu naszych doradców techniczno-handlowych możecie Państwo otrzymać optymalnie dobrane urządzenia dla wszystkich obiektów tj. dom, biuro, hotel, przemysł. Ekipa naszych inżynierów stale pogłębia wiedzę merytoryczną, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom rynku i oczekiwaniom naszych klientów w zakresie doradztwa i implementacji nowoczesnych rozwiązań.

Brak możliwości komentowania