Klimatyzatory LG

Nowe klimatyzatory LG łączą w sobie efektowne wzornictwo oraz wyrafinowaną technologię. Klimatyzatory LG nie przypominają standardowego klimatyzatora ściennego dodatkowo charakteryzuje się systemem trójstronnego nawiewu powietrza. Klimatyzatory LG Electronics Art Cool są atrakcyjnym, efektywnym i doskonałym wyposażeniem każdego pomieszczenia. Szeroka gama jednostek do każdego pomieszczenia .

Klimatyzator LG ART COOL już od 3800 netto

W swojej ofercie mamy dla państwa całą gamę klimatyzatorów firmy LG Electric , począwszy od jednostek do pomieszczeń domowych i biur aż do centrali klimatyzacyjnych będących w stanie zapewnić najlepszy klimat w centrach handlowych , halach produkcyjnych czy kinach lub teatrach .

artklimatyzatory serii ART COOL

Jeśli szukasz odmiany wybierz klimatyzator ARTCOOL. Jest to klimatyzator atrakcyjny, o nowoczesnej stylistyce. Seria ARTCOOL wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak podwójny system oczyszczania powietrza Neo Plasma, złote lamele i nową funkcję samooczyszczania.

LG z dumą przedstawia serię ARTCOOL Galeria.
Przedni panel klimatyzatora pełni również funkcję ramy na zdjęcie. W połączeniu z prostym, lecz swym smukłym wyglądem, ARTCOOL łączy sztukę z technologią.

mirrorKlimatyzatory LG Art cool i Art cool mirror

Charakterystyka modelu:  

  • Sprężarka inwerterowa zapewniająca oszczędność energii
  •  System oczyszczania powietrza NEO Plasma / Funkcja grzania
  • Antykorozyjne złote lamele / Funkcja Jet Cool
  • Łatwa obsługa / Naturalny nawiew powietrza (funkcja Chaos)
  • Bezprzewodowy pilot / Zdrowe odwilżanie
  • Automatyczny tryb snu / 24-godzinne programowanie ON/OFF
  • Automatyczny restart / Łatwo dostępny filtr antybakteryjny
  • Funkcja gorącego startu / Automatyczne oczyszczanie
  • Wymienny kolorowy panel

Dostępny w dwóch kolorach panela, które łatwo wymienić. Wyszukana stylistyka i klasyczne wykończenie będą idealnie pasowały do każdego wnętrza .

altSpecjalnie zaprojektowany cichy tryb pracy zapewnia komfort przebywania w pomieszczeniu. Klimatyzatory wyposażone są również w funkcję Jet Cool, umożliwiającą szybkie schładzanie powietrza oraz w system oczyszczania powietrza NEO-Plasma.  Antyalergiczny filtr , Pompa ciepła , Sprężarka inwerterowa zapewniająca oszczędność energii , System oczyszczania powietrza NEO-Plasma + potrójny filtr , Antykorozyjne złote lamele , Automatyczna zmiana trybu pracy ,Automatyczne czyszczenie , Funkcja Jet Cool , Naturalny nawiew powietrza (funkcja CHAOS)  , Bezprzewodowy pilot, Automatyczny tryb snu , Cicha praca , Zdrowe odwilżanie  , Automatyczny restart (funkcja Auto Restart) Łatwo dostępny filtr antybakteryjny , 24-godzinny ON/OFF Timer Funkcja gorącego startu

Klimatyzatory komercyjne : 

Klimatyzatory kasetonowe mają różnorodne zastosowania. Mogą być instalowane w różnych pomieszczeniach jak restauracje,hotele, biura i sale konferencyjne. Jednostka kasetonowa ma estetyczny wygląd i wyposażona jest w szereg użytecznych funkcji. Posiada 4-stronny wypływ powietrza pozwalający na równomierny i szeroki rozkład powietrza w pomieszczeniu . Moce chłodnicze od 3,8 kw do 18 kw

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe dają dużą swobodę w wyborze miejsca ich montażu. Jednostki wewnętrzne mogą być z łatwością umieszczane zarówno na podłodze jak i montowane na ścianie pod sufitem. Aluminiowe części wymiennika ciepła pokryte są warstwą złota, chroniąc jednostkę zewnętrzną przed agresywną korozją. Moce chłodnicze od 5 kw do 17,4 kw

Klimatyzatory kanałowe Klimatyzator ukryty w suficie doskonale komponuje się w budynkach, takich jak restauracje, biura, sale koncertowe i hotele. Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia czy struktury pokoi. Moce chłodnicze od 5,3 nawet do 38 kw !!!

Brak możliwości komentowania