Portatile

Dlaczego wybieramy przenośne klimatyzatory?

Działanie klimatyzatora, który może być przemieszczany według naszych potrzeb, wydajność wysokiej jakości produktu i bezkompromisowy design: to właśnie są powody wyboru przenośnego klimatyzatora Indesit.
Jest klasą samą w sobie. Potrafi osiągnąć wymaganą temperaturę w bardzo krótkim czasie dzięki dużej mocy; jest cichy, tak więc może być używany w nocy , jest łatwy do przenoszenia.
Łatwe utrzymanie. Wybranie wygody oznacza wybranie komfortu i prostego użycia.
Tak, więc przenośny klimatyzator wyposażony jest w pilota, dzięki czemu możliwa jest zdalna obsługa urządzenia ; co więcej, górna kratka pozwala na transfer powietrza w wymaganym kierunku, aby poprawić wydajność i utrzymać wszędzie odpowiednią temperaturę.
Automatyczny system zwolnienia kropli rosy i łatwe wyjmowanie filtrów sprawiają, że czynności związane z obsługą mogą zostać przeprowadzone łatwo i szybko..Nawet design jest ważny: interesujące linie jak te, które proponuje Indesit są istotne dla instalacji klimatyzatora w pomieszczeniu, które do tego wybieramy.

Portatile

Potrafi osiągnąć wymaganą temperaturę w bardzo krótkim czasie dzięki dużej mocy: jest cichy, tak więc może być używany w nocy, jest łatwy do przenoszenia!

Specyfikacja techniczna:

  • klasa A
  • gaz R 410A
  • nowy design
  • wyciągany panel zdalnego sterowania
  • łatwy i intuicyjny panel sterowania

Brak możliwości komentowania