Klimatyzatory Indesit

altKlimatyzacja odgrywa dziś kluczową rolę w zapewnieniu dobrego samopoczucia w naszych domach i miejscach pracy. Zapewnia odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, poprawia jakość powietrza.

Czyste powietrze tworzy niepowtarzalny nastrój, dodaje energii i siły, klimatyzatory utrzymują temperaturę, wilgotność oraz cyrkulację powietrza na komfortowym poziomie. Aby to osiągnąć, proponujemy Państwu najnowszą linię klimatyzatorów ściennych oraz przenośnych firmy Indesit, OnOff, Inverter, Dual Inverter i Portatile. Przy produkcji tych klimatyzatorów użyto najnowszych materiałów oraz rozwiązań gwarantujących satysfakcję z użytkowania.

altNowoczesny i elegancki design sprawia, iż bez problemu wkomponowują się w wystrój każdego pomieszczenia. Prosty w obsłudze pilot zdalnego sterowania umożliwia komfortową obsługę urządzenia w każdych warunkach. Klimatyzatory Indesit charakteryzują się dużą wydajnością i bezawaryjnością co gwarantuje wieloletnią bezproblemową eksploatację.

Klimatyzatory Indesit to nie tylko idealny klimat, to także troska o zdrowie twoje, i twoich bliskich. W każdym momencie pracy, wszystkie systemy klimatyzatora dbają o czystość otaczającego powietrza; neutralizują nieprzyjemne zapachy, usuwają kurz, bakterie i inne zanieczyszczenia. Zastosowane filtry są idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alerige.

Klasa A i AA reprezentuje najlepszą klasę klimatyzatorów pod względem zużycia energii elektrycznej oraz najwyższe standardy technologiczne

altIndesit oferuje szeroki wachlarz klimatyzacji z czynnikiem chłodzącym R410A, który nie ma negatywnego wpływu na ozonosferę; jego ODP (potencjał niszczenia warstwy ozonowej) jest równy zeru. W porównaniu z innymi czynnikami chłodzącymi, moc schładzania R410A jest bardzo wysoka i wykazuje niższe zużycie energii do osiągnięcia takiej samej mocy chłodzącej.

Wysoka wydajność – użycie bardzo wydajnych, nowoczesnych kompresorów i nowych technologii zapewnia klimatyzatorom wysoką wydajność energetyczną. Współczynnik efektywności energetycznej przy chłodzeniu (EER) oraz grzaniu (COP) klasyfikują te produkty w klasie A, najlepszej pod względem zużycia energii. Pozwala to urządzeniom osiągać wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii.

KLIMATYZATORY INDESIT JUŻ OD 1700 ZŁ NETTO

Brak możliwości komentowania