Zmywarki

W naszej ofercie znajdą Państwo nowe części do lodówek, chłodziarko-zamrażarek, pralek, kilkanaście tysięcy części dostępnych na miejscu w firmie, w tym pełny asortyment takich producentów jak: Whirlpool, Danfoss, Aspen, Amica, Ariston, Refco, Tecumsech, Spa, Fach, Indesit, Selfa, Mera, Pnefal, Światowit.

Grzałki do zmywarek

W ofercie grzałki do zmywarek takich firm jak: Amica, Ariston, Indesit, Ignis, Polar, Whirlpool, Beko, Brandt, Mastercook, Bosch, Zanussi, Electrolux.

alt

Termostaty

Oferujemy szereg termostatów regulowanych, stykowych, czujniki NTC oraz termostaty elektroniczne do zmywarek, pralek, lodówek, i zamrażarek. Części zamienne renomowanych producentów, min. Danfoss, Ranco, Fach, Atea i inne.W ofercie termostaty stykowe do urządzeń takich firm jak: Amica, Ariston, Indesit, Ignis, Polar, Whirlpool, Beko, Brandt, Mastercook, Bosch, Zanussi, Electrolux. Możliwość dobrania zamiennika do niemal każdego termostatu, w tym celu należy przyjechać z oryginalną na wzór.

Blokady drzwi do zmywarek

Oferujemy bogaty wybór blokad do drzwi, elektrozamków wykorzystywanych w urządzeniach wielu znanych firm: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie. Możliwość dobrania oryginału lub zamiennika, w tym celu prosimy od przyjazd z oryginalną blokadą.

Pompy myjące do zmywarek

Posiadamy pompy myjące do zmywarek , korpusy pomp myjących i silniki. Części do urządzeń: Amica, Ardo, Bauknecht, Polar, Whirlpool, Zanussi, Electrolux, Beko, Ariston, Indesit, Ignis. Silniki pomp spustowych, silniki pomp myjących zmywarek, filtry do pralek i zmywarek, korpusy pomp myjących.

alt

Programatory do zmywarek

Oferujemy różnego rodzaju ogólny wybór programatorów do zmywarek. W ofercie grzałki do urządzeń takich firm, jak: Amica, Ardo, Bauknecht, Polar, Whirlpool, Zanussi, Electrolux, Beko

alt

Moduły sterujące do zmywarek

 Moduły elektroniczne do zmywarek, pralek, lodówek i zamrażarek renomowanych producentów. W ofercie grzałki do urządzeń takich firm, jak: Amica, Ardo, Bauknecht, Polar, Whirlpool, Zanussi, Electrolux, Beko, Indesit, Ariston.
alt

Węże do zmywarek

Oferujemy wężyki od elektrozaworów, odpowietrzające oraz węże z Aquastopem od zmywarek.Części występujące w urządzeniach takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Silniki

Oferujemy silniki do pralek i zmywarek, szczotki silników, szczotko-trzymacze oraz tachogeneratory. Części występujące w urządzeniach takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

 Hydrostaty do zmywarek

 W ofercie posiadamy szereg hydrostatów o różnych zakresach pracy, występujące w urządzeniach takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Zasobniki , komory zasobnika, szuflady

W ofercie komory zasobnika, zasobniki soli i na nabłyszczacz w zmywarkach , występujące w urządzeniach takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

alt

Elektrozawory do zmywarek

Elektrozawory jednodrożne, dwu, trójdrożne, 90/180 stopni i inne do pralek, zmywarek: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

alt

Zawiasy 

Oferujemy zawiasy do wzierników do pralek, zawiasy i elementy zawiasów do zmywarek, lodówek i zamrażarek: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Brak możliwości komentowania