Pralki

altHurtownia w ofercie posiada części do pralek wielu marek 

LG Siemens  Electrolux  Gorenje  Samsung  Zanussi    Polar  Beko  Hoover  Ardo  Candy Ariston  Whirlpool Mastercook Brandt  Indesit Amica AEG Miele

W ofercie znajduja się m.in Grzałki, Termostaty stykowe, regulowane,elektroniczne,czujki NTC ,Paski napędowe, Blokady drzwi,Programatory, Wyłączniki i przełączniki,Krzyżaki, ułożyskowania, śruby, Pompy, Bębny, zbiorniki, płaszcze, progi ,Uchwyty, klamki, zaczepy,  Koła pasowe, napedowe, Fartuchy, Moduły sterujące do pralek, Węże, Okna do pralek, Silniki, Hydrostaty, Zasobniki proszku,Amortyzatory, Nóżki do pralek,Elektrozawory, Zawiasy, Łożyska oraz wiele innych

Gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Posiadamy duży wybór produktów dostępnych od ręki w sklepie lub na zamówienie. Części doskonałej jakości znanych producentów.

Możliwość dobrania oryginału lub zamiennika, w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, przyjazd z oryginalną częścią na wzór.

alt

Grzałki pralek

W ofercie grzałki do pralek takich firm jak: Amica, Ariston, Indesit, Ignis, Polar, Whirlpool, Beko, Brandt, Mastercook, Bosch, Zanussi, Electrolux. Możliwość dobrania oryginału lub zamiennika, w tym celu prosimy od przyjazd z oryginalną grzałką.

altProgramatory pralek

W dziale znajdą Państwo różnego rodzaju ogólny wybór programatorów do pralek. W ofercie grzałki do urządzeń takich firm, jak: Amica, Ardo, Bauknecht, Polar, Whirlpool, Zanussi, Electrolux, Beko.

Wyłączniki, przełączniki

W ofercie posiadamy szereg wyłączników i przełączników, wyłączników sieciowych do urządzeń takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Krzyżaki, ułożyskowania, śruby i inne

Bogaty wybór krzyżaków i ułożyskowań różnych wymiarów oraz drobnych części w zakresie tego asortymentu do urządzeń takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Termostatyalt

Oferujemy szereg termostatów regulowanych, stykowych, czujniki NTC oraz termostaty elektroniczne do zmywarek, pralek, lodówek, i zamrażarek. Części zamienne renomowanych producentów, min. Danfoss, Ranco, Fach, Atea i inne.

Paski napędowe

W ofercie paski napędowe,klinowe i wielorowkowe do urządzeń takich firm jak:Amica, Ariston, Indesit, Ignis, Polar, Whirlpool, Beko, Brandt, Mastercook, Bosch, Zanussi, electrolux. Możliwość dobrania zamiennika – w tym celu należy przyjechać z oryginalną częścią na wzór.

Blokady drzwi

Oferujemy bogaty wybór blokad do drzwi, elektrozamków wykorzystywanych w urządzeniach wielu znanych firm: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie. Możliwość dobrania oryginału lub zamiennika, w tym celu prosimy od przyjazd z oryginalną blokadą.

alt Pompy spustowe do pralek

Posiadamy pompy   spustowe do pralek oraz części w zakresie działu, jak filtry do pomp, korpusy pomp myjących i silniki. Części do urządzeń: Amica, Ardo, Bauknecht, Polar, Whirlpool, Zanussi, Electrolux, Beko, Ariston, Indesit, Ignis. Silniki pomp spustowych, silniki pomp myjących zmywarek, filtry do pralek i zmywarek, korpusy pomp myjących.

altBębny, zbiorniki, płaszcze, progi i inne

Bębny pralek, zbiorniki, płaszcze do urządzeń takich firm jak: Amica, Ariston, Indesit, Ignis, Polar, Whirlpool, Beko, Brandt, Mastercook, Bosch, Zanussi, Electrolux.

Drzwi do pralek, szkła, ramki i inne

Oferujemy kompletne wzierniki, zawiasy, ramki drzwiczek zewnętrzne, wewnętrzne, elementy zamków i kompletne zamki. Części występujące w urządzeniach takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanussi, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Hydrostaty do pralek

W ofercie posiadamy szereg hydrostatów o różnych zakresach pracy, występujące w urządzeniach takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

altWęże spustowe, dolotowe i inne

Oferujemy uniwersalne węże dopływowe i spustowe do pralek, węże gumowe łączące zbiornik z filtrem i zasobnikiem na proszek, wężyki od elektrozaworów, odpowietrzające oraz węże z Aquastopem od zmywarek. Części występujące w urządzeniach takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Uchwyty, klamki, zaczepy i inne

W ofercie dziesiątki uchwytów, klamek drzwi , zaczepów i innych elementów zamków do pralek, zmywarek, lodówek i zamrażarek takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanussi, Electrolux, Bosch dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Koła pasowe, napedowe

Szeroki wybór kół pasowych do pralek takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanusii, Electrolux, Bosch dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

altFartuchy pralek

Posiadamy fartuchy gumowe do drzwi pralek takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanusii, Electrolux, Bosch dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Silniki do pralek

Oferujemy silniki do pralek, szczotki silników, szczotko-trzymacze oraz tachogeneratory. Części występujące w urządzeniach takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Zasobniki proszku, komory zasobnika, szuflady

W ofercie zasobniki proszku od pralek, komory zasobnika, zasobniki soli i na nabłyszczacz w zmywarkach , występujące w urządzeniach takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Amortyzatory do pralek i inne

W naszej ofercie znajdą Państwo nowe części do pralek, kilkanaście tysięcy części dostępnych na miejscu w firmie, w tym pełny asortyment takich producentów jak: Whirlpool, Danfoss, Aspen, Amica, Ariston, Refco, Tecumsech, Spa, Fach, Indesit, Selfa, Mera, Pnefal, Światowit.

Nóżki do pralek

Posiadamy nóżki stałe i regulowane do pralek.Takich producentów jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Luna, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

altZawiasy do pralek

Oferujemy zawiasy do wzierników do pralek, zawiasy i elementy zawiasów do zmywarek, lodówek i zamrażarek: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

altŁożyska do pralek

Bogata oferta łożysk do pralek wielu znanych producentów: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

 

 

Brak możliwości komentowania