Lodówki

 

altHurtownia w ofercie posiada części do lodówek wielu marek

Sharp Bosch Samsung LG Polar Siemens  Liebherr Gorenje AEG Zanussi Electrolux Whirlpool  Indesit Ardo Mastercook  Amica  Beko Candy Ariston 

W ofercie znajduja się m.in Termostaty regulowane,stykowe,czujniki NTC,uszczelki magnetyczne do lodówek,wkładki i pochłaniacze zapachów do lodówek, szereg klejów montażowych, płyny do czyszczenia lodówek, odrdzewiacze, silikony, smary uniwersalne, smary do simmeringów, Wyłączniki, przełączniki,Uchwyty, klamki, zaczepy i inne, Nóżki, Zawiasy do lodówek, Sprężarki do lodówek, Parowniki do lodówek, Filtry odwadniacze,  Elementy wyposażenia oraz wiele innych

Gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Posiadamy duży wybór produktów dostępnych od ręki w sklepie lub na zamówienie. Części doskonałej jakości znanych producentów.

Możliwość dobrania oryginału lub zamiennika, w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, przyjazd z oryginalną częścią na wzór.

Sprężarki do lodówek

Sprężarki hermetyczne na gaz R134a, R600 do lodówek, chłodziarko zamrażarek wielu znanych firm: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Filtry odwadniacze   

Bogata oferta filtrówodwadniaczy do lodówek, chłodziarko zamrażarek wielu znanych firm: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub

altUchwyty, klamki, zaczepy i inne

W ofercie dziesiątki uchwytów, klamek drzwi , zaczepów i innych elementów zamków do lodówek i zamrażarek takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanussi, Electrolux, Bosch dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

Wyłączniki, przełączniki

W ofercie posiadamy szereg wyłączników i przełączników, wyłączników sieciowych do urządzeń takich firm, jak: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

altParowniki do lodówek

Oferujemy szereg parowników 1 agregatowych oraz 2 agregatowych, rozprostowanych, duży wybór rodzai i wymiarów do lodówek, chłodziarko zamrażarek wielu znanych firm: Ariston, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Beko, Mastercook, Amica, Ardo, Bosch, Zanusii, Electrolux, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie.

altElementy wyposażenia lodówek

Oferujemy szereg elementów wyposażenia lodówek Półki/balkoniki do drzwi, półki wewnętrzne, plastikowe/szklane, profile plastikowe półek, pojemniki na warzywa, szuflady zamrażarek, pokrywy koszy, drzwi parownika i inne drobne elementy, blaty, drzwi do lodówek – chłodziarek, zamrażarek, listwy cokoły.

Elementy wyposażenia, jak półki drzwi, półki szklane czy pojemniki na jarzyny, nie są identyczne dla urządzeń danego producenta, np. Whirlpool’a. W każdym modelu części różnią się drobnymi elementami, jak szczegóły mocowania, kształtem profili plastikowych półek, czy wymiarami. Zawsze należy podać model i numer seryjny-fabryczny urządzenia!

Brak możliwości komentowania