Kuchenki

alt

Hurtownia w ofercie posiada części do kuchenek wielu marek

WROZAMET MASTERCOOK AMICA GORENJE ELEKTROLUX BOSCH SIEMENS INDESIT ARISTON

 W ofercie znajduja się m.in   Palniki gazowe-elektryczne, Pola grzejne, Programatory, Moduły elektroniczne, Przyłącza gazowe,Termostaty i ograniczniki temperatury, Okapy – części i akcesoria,Grzałki,Wyposażenie kuchni – części i akcesoria,Uszczelki do piekarników , Generatory iskry, Iskrowniki i wiele inych

Gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Posiadamy duży wybór  produktów dostępnych od ręki w sklepie lub na zamówienie. Części doskonałej jakości znanych producentów.

Możliwość dobrania oryginału lub zamiennika, w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, przyjazd z oryginalną częścią na wzór.

alt

Palniki gazowe-elektryczne, Pola grzejne

Oferujemy bogaty wybór palników gazowo-elektrycznych, pól grzejnych, części dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie. Części doskonałej jakości znanych producentów.

 

 

 

 

Programatory, Moduły elektroniczne alt

przyciski, pokrętła, wiązki przewodów

Oferujemy bogaty wybór modułów i sterowników elektronicznych do kuchenek, piekarników, dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie. Części doskonałej jakości znanych producentów.

 

 

 

alt

Przyłącza gazowe

końcówki, obudowy włącznika, przewody gazowe, szybko-złącza, węże

W aktualnej ofercie przyłącza gazowe, obudowy włączników, przewody gazowe; dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie. Części doskonałej jakości znanych producentów.

 

 

 

altTermostaty i ograniczniki temperatury

do piekarników z kapilarą, ograniczniki temperatury bez kapilary, ograniczniki temperatury z kapilarą

Oferujemy bogaty wybór termostatów, ograniczników temperatury, części dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie. Części doskonałej jakości znanych producentów.

 

 

 

alt

Okapy – części i akcesoria
filtry, filtry węglowe, klosze, żarówki, osłonki turbinki, owiewki, panele, przełączniki, pokrywy, silniki, suwaki przełączników, szybki, turbinki, uchwyty, zasłoni, zatyczki i wiele innych.

 

 

 

 

Wyposażenie kuchni – części i akcesoriaalt

blacha do pieczenia, cięgna, czujniki, drabinka piekarnika, dysze, filtry, grzałki, klosze lampek, korpusy palników, kołpaki palników, lampki, maskownice, mikrowyłączniki, napędy rożen, palniki, przewody gazowe, panele, pokrętła, płyty podpalnikowe, ruszty, silniki termoobiegu, sprężynki, szyby, termometry, termopary, uchwyty, uszczelki, wiązki przewodów, wyłączniki czasowe, włączniki, zawiasy, żarówki, zawory gazowe, złącza i inne części zamienne

 

 

altUszczelki do piekarników

Oferujemy bogaty wybór uszczelek do piekarników dostępne od ręki w sklepie lub na zamówienie. Części doskonałej jakości znanych producentów.

 

 

 

 

altGeneratory iskry, Iskrowniki

cewki, generatory iskry, iskrowniki, przyciski iskrownika, wsporniki, wyłączniki/włączniki, zapalarki i inne

Brak możliwości komentowania