Gastronomia

Części zamienne do Gastronomii

Oferujemy możliwość zamówienia części do sprzętów wielu marek, które występują na rynku gastronomicznym

Hurtownia posiada w swojej ofercie uniwersalne części zamienne, które mają zastosowanie w profesjonalnych urządzeniach gastronomicznych, są to między innymi termostaty, ograniczniki temperatury, płyty grzejne, silniki wentylatorów, kondensatory, termopary, agregaty chłodnicze itp.

Posiadamy na stanie lub sprowadzamy na indywidualne zamówienie części zamienne do wszystkich urządzeń wykorzystywanych w profesjonalnej gastronomii, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zamówienie.

Każdy sprzedawany produkt jest sprawdzany przed wysyłką i starannie pakowany, co gwarantuje, że przesyłka dotrze do Państwa w idealnym stanie. Dokładamy wszelkich starań, aby czas wysyłki skrócić do minimum. Produkty przez nas oferowane charakteryzują się sprawdzoną jakością, nasi pracownicy służą pomocą klientom indywidualnym jak i hurtowym.

alt Termostaty:

  •  uniwersalne 3 stykowe z czujnikiem
  •  regulowane jedno i trójfazowe
  •  ograniczniki temperatury
  •  regulowane zintegrowane z ogranicznikiem
  •  bimetaliczne

Płyty grzejne E.G.O.

Pola grzejne o średnicach od 145 do 220mm i mocach od 1000W do 2600W. Palniki wykonane z wyjątkowo wytrzymałego materiały pozwalają na bezpieczną eksploatację, posiadają wbudowany limiter zapobiegający przegrzaniu. Modele są podzielone w zależności od wielkości, mocy i rodzaju kontroli. W ofercie posiadamy również średnicę 220mm, który to rodzaj na niektórych rynkach jest bardziej preferowany niż pole grzejne o średnicy 180mm.

Nożyki i sitka Salvinox

Nożyki i sitka do profesjonalnych, przemysłowych maszynek do mięsa-wilków.
Doceniane na całym świecie produkty firmy Salvinox, to synonim wysokiej jakości i wydajności. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zapewniają precyzyjne działanie oraz długotrwałe użytkowanie. Precyzyjna obróbka mechaniczna w połączeniu z dokładnym procesem utwardzania zapewnia doskonałe cięcie.
Bogata oferta rozmiarów sitek pozwala na obróbkę wielu produktów żywnościowych. Sitka oraz nożyki pasują między innymi do urządzeń marek; Fimar, Hendi, Stalgast, Fama oraz wielu innych.

Silniki termoobiegu

Silniki termoobiegu do kuchenek i piekarników.Polecamy części doskonałej jakości.Szeroki wybór!

Oferujemy możliwość zamówienia części zamiennych.

Brak możliwości komentowania