Środki chemiczne

W ofercie hurtowni znajdują się preparaty do czyszczenia i konserwacji układów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych firmy Advanced Engineering. Kompleksowa likwidacja drobnoustrojów, pleśni oraz grzybów przy zachowaniu standardów higienicznych. Advanced Engineering jest renomowanym producentem i dystrybutorem produktów chemicznych do czyszczenia i konserwacji systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych.
Czołowi producenci pomp do usuwania skroplin w systemach klimatyzacji polecają produkty Advanced Engineering. Wieloletnie próby i testy środków chemicznych potwierdziły ich najwyższą klasę oraz pełną przydatność do współpracy z pompami wielu producentów. Oznacza to, że stosując środki Advanced Engineering do konserwacji klimatyzatorów nie ma ryzyka dla uszkodzenia zainstalowanych w instalacji pomp odprowadzających skropliny.

Oferowane preparaty chemiczne można podzielić na trzy podstawowe grupy:

1) preparaty do stosowania wewnątrz pomieszczeń (czyszczenia parowników,    środki zapachowe, etc)
2) preparaty do stosowania na zewnątrz (czyszczenie skraplaczy, etc.)
3) środki uniwersalne do stosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz

Dla lepszego rozróżnienia etykiety na produktach oznaczone są trzema kolorami:

  • czerwonym kolorem zaznaczono preparaty skoncentrowane o bardzo silnym działaniu przeznaczone do czyszczenia instalacji bardzo mocno zabrudzonych,
  • niebieski oznacza środki do innych specjalistycznych zastosowań,
  • zielony oznacza produkty ogólnego przeznaczenia

AdvancedEngineering – Uniwersalne środki do czyszczenia

altWszechstronne środki czyszczące do zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz

Atesty PZH w stosunku do obecnego ustawodawstwa – Ustawa o substancjach i preparatach chemicznych, dziennik ustaw 2001 11/84 nie wspomina o atestach PZH, tym samym nie są one dokumentem wymaganym. Ponadto Ustawa z 30 Sierpnia 2002 o systemie oceny zgodności zniosła rozporządzenie Prezydenta RP z 1928 roku, które było podstawą prawną procedury rejestrowania przedmiotów użytku PZH.

EnviroCoil

Można stosować na zewnątrz i wewnątrz. Środek biodegradowalny przyjazny dla środowiska. Zwiększa efektywność energetyczną. Preparat jest skutecznym środkiem do czyszczenia urządzeń klimatyzacyjnych. Łagodna receptura chemiczna na bazie detergentów sprawia, że środek idealnie nadaje się do zastosowania w każdej sytuacji!

EasyClean

Do zastosowania zarówno do parowników jak i skraplaczy. Wygodny do stosowania dużej mocy aerozol. Agresywny jedynie dla zabrudzeń nie dla urządzenia. EasyClean, to bezpieczny w użyciu środek idealny do regularnego czyszczenia.

CoolSafe

CoolSafe jest skutecznym środkiem do czyszczenia parowników i filtrów. Jego wyjątkowa formuła, sprawia że usuwa on wszystkie organiczne zanieczyszczenia z urządzeń przemysłu spożywczego, nie powodując zagrożenia dla użytkownika i jego najbliższego otoczenia.

Advanced Engineering – Środki do czyszczenia parowników

alt Produkty specjalistyczne do stosowania wewnątrz pomieszczeń

CondenCide +

Środek do czyszczenia i konserwacji parowników. Zwiększa wydajność energetyczną oraz podwyższa jakość klimatyzowanego powietrza. Polecany przez Aspen Pumps oraz wielu innych czołowych producentów pomp do odprowadzania skroplin.
Bakterie, grzyby oraz inne drobnoustroje rozmnażając się w urządzeniach klimatyzacyjnych są źródłem nieprzyjemnych zapachów, mogą powodować u ludzi przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach reakcje alergiczne oraz przyczyniają się do rozprzestrzeniania się wielu chorób.
CondenCide gruntownie czyści i konserwuje parowniki oraz tace ociekowe urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych również w strefach przygotowywania żywności.

EasyCare +

EasyCare™ to środek do czyszczenia i konserwacji parowników poprawiający jakość klimatyzowanego powietrza. Dzięki wysokiej skuteczności czyszczenia zwiększa się wydajności systemu klimatyzacyjnego. Preparat ma właściwości konserwujące co zapewnia pełną higienę oraz pewność, że urządzenie jest bezpieczne i czyste. Zgodny z europejską normą dotyczącą środków bakteriobójczych: EN 1040 & EN 1276.

RTU EvaporatorCleaner +

Środek do czyszczenia i konserwacji parowników – gotowy do użycia. Wygodny w stosowaniu, nie wymaga spłukiwania. RTU dzięki swemu wyjątkowo skutecznemu działaniu czyszczącemu przyczynia się do zwiększenia wydajności energetycznej urządzeń, a poprzez zastosowanie w jego składzie silnego środka dezynfekującego zapewnia całkowitą higienę.

 

altStayClean Strips

Jest skutecznym sposobem eliminacji drobnoustrojów zapewniając ochronę przed ich rozwojem aż do 6 miesięcy! Bakterie, grzyby, algi i inne mikroorganizmy są przyczyną powstawania nieprzyjemnych zapachów oraz mogą utrudniać drożność przewodów odprowadzających skropliny.

StayClean Mini Tablets

Eliminuje nieprzyjemne zapachy, zapobiega osadzaniu się szlamu oraz minimalizuje ryzyko powstania niedrożności w przewodach odprowadzających skropliny.

StayClean MiniTablets – pastylki są tanim i łatwym do przeprowadzenia sposobem na utrzymanie czystości na tacach ociekowych klimatyzatorów. Pastylki są łatwe w użyciu, nie powodują korozji, są całkowicie rozpuszczalne i nie pozostawiają żadnych resztek.

SmellyJelly

Zastosowanie: do dużych wymienników wentylatorowych lub jednostek kasetonowych. SmellyJelly, to odświeżacze powietrza pozostawiające przyjemny zapach w pomieszczeniu. W ofercie 5 różnych zapachów w postaci różnokolorowych kostek.
Stosuje się do większych wymienników wentylatorowych oraz klimatyzatorów kasetonowych. Kostkę zapachową należy umieścić możliwie najbliżej miejsca wyloty powietrza.

Dostępne zapachy: 

  • Citrus = zapach cytrusowy (kolor żółty)
  • Floral = zapach kwiatowy (kolor czerwony)
  • Herbal = zapach ziołowy (kolor zielony)
  • Morning = poranek (kolor biały)
  • Mountain fresh = górska świeżość (kolor niebieski)
  • Mixed=zestaw wszystkich zapachów opak. zbiorczym

SmellyJelly Minis

Zastosowanie: do mniejszych wymienników wentylatorowych. SmellyJelly minis, to odświeżacze powietrza pozostawiające przyjemny zapach w pomieszczeniu.
W ofercie 5 różnych zapachów w postaci różnokolorowych pastylek. Stosuje się do mniejszych wymienników wentylatorowych oraz klimatyzatorów ściennych. Pastylkę zapachową należy umieścić możliwie najbliżej miejsca wyloty powietrza.

altAdvancedEngineering – Środki do czyszczenia skraplaczy

Wysokowydajne środki do usuwania zabrudzeń z jednostek zewnętrznych

SuperClean

Wysokowydajny środek do czyszczenia skraplaczy, usuwa odbarwienia na skraplaczach oraz hamuje przyszłe utlenianie. Działa równie silnie jak środki na bazie kwasów lecz jest bezpieczny w użyciu. SuperClean jest najsilniejszym środkiem do czyszczenia na rynku. Unikalna receptura sprawia, że użycie preparatu niesie ze sobą wszystkie korzyści jakie posiadają silne preparaty na bazie kwasów – lecz jest znacznie od nich bezpieczniejszy! Wysoko skoncentrowany i bardzo skuteczny bezpiecznie usuwa szeroki zakres zabrudzeń najczęściej spotykanych w skraplaczach bez ryzyka uszkodzenia, a jego powierzchnia jest widocznie jaśniejsza i czysta.

EasyFoam

Środek w pianie do czyszczenia skraplaczy. Usuwa trwałe zabrudzenia, idealnie działa w przypadku głębokich wielorzędowych skraplaczy. EasyFoam jest silnym gotowym do użycia środkiem do czyszczenia skraplaczy urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Silny strumień aerozolu oraz formuła piany aktywnej sprawia, że preparat jest szczególnie polecany w usuwaniu trwałych trudno usuwalnych zabrudzeń w głębokich zagłębieniach.

RTU CondenserCleaner

Środek do czyszczenia skraplaczy – gotowy do użycia. Poprawia wydajność energetyczną, nie wymaga spłukiwania. RTU, to środek idealny do zastosowania jako regularny środek serwisowy. Jest wysoko skuteczny przy usuwaniu typowych zabrudzeń i pozostałości ze skraplaczy. Produkt jest biodegradowalny i bezpieczny w użyciu!

AdvancedEngineering – Środki zapachowe

Preparaty zwalczające nieprzyjemne zapachy w urządzeniach klimatyzacyjnych

Advanced Engineering – Środki zabezpieczające i podnoszące estetykę

Plamy, zacieki, odciski palców muszą zniknąć po zakończeniu konserwacji. Stosując poniższe środki nadajemy ostatni błysk obudowom i panelom urządzeń klimatyzacyjnych

EasyFinish

Środek do czyszczenia paneli czołowych i obudów klimatyzatorów. Bezpiecznie usuwa ślady odcisków palców z plastikowych i metalowych części klimatyzatorów. Łatwo usuwa uporczywe plamy nikotyny, smugi tłuszczu oraz ogólne zabrudzenia.
Bez względu na to jak czysty jest parownik i wewnętrzne części urządzenia pozostawienie plam, odbarwień i śladów brudnych palców na panelu czołowym lub obudowie może sprawiać wrażenie, że całe urządzenie jest brudne.

All-White

Preparat do pokrywania zacieków na płytach sufitowych. Przywraca kolor płytom sufitowym zniszczonym przez zacieki skroplin oraz plam oleju. Pokrywa skutecznie większość plam. Pozwala oszczędzić na wymianie płyt sufitowych na nowe.

HookTite

Zabezpieczający rękaw foliowy do czyszczenia parowników klimatyzatorów kasetonowych. Idealny do użycia przy czyszczeniu parowników klimatyzatorów kasetonowych. Chroni ściany, podłogi oraz otoczenie klimatyzatora przed zanieczyszczeniami powstałymi w czasie konserwacji kasety. Stanowi zabezpieczenie również dla użytkownika.

Hydrosprayer

Ręczny spryskiwacz ciśnieniowy. Służy do rozcieńczania i rozpylania skoncentrowanych produktów. Można stosować do wewnątrz jak i na zewnątrz. Zaopatrzony w skalę do ustalania proporcji do przygotowywania roztworu. Łatwy do czyszczenia i napełniania. Ciśnienie rozpylania idealne do czyszczenia ale nie uszkadzania powierzchni czyszczonych. Zaopatrzony w dyszę płaskiego rozprysku oraz zawór bezpieczeństwa. Dostępny również zestaw części i akcesoriów wymiennych.

Advanced Engineering – Środki udrażniające przepływ skroplin

Utrzymują drożność na tacach ociekowych oraz w przewodach odprowadzających skropliny

DrainKleen One Shot

DrainKleen one shot, to preparat, którego receptura została opracowana w celu udrażniania instalacji odprowadzającej skropliny z urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Jest idealnym środkiem do jednorazowego odblokowania zaczopowanych miejsc.

DrainKleen  

Szybko usuwa osady wapniowe, rdzę, zabrudzenia zalegające w przewodach odprowadzających skropliny oraz zagłębieniach. Ciężar właściwy preparatu jest większy od ciężaru właściwego skroplin. Środek bardzo szybko dostaje się w miejsce zablokowane w instalacji, jeszcze przed rozpoczęciem oddziaływania chemicznego.

altAdvanced Engineering – Kontakt z żywnością

Konserwacja urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych w przemyśle spożywczym
Przestrzeń przechowywania żywności

CoolSafe

CoolSafe jest skutecznym środkiem do czyszczenia parowników i filtrów. Jego wyjątkowa formuła, sprawia że usuwa on wszystkie organiczne zanieczyszczenia z urządzeń przemysłu spożywczego, nie powodując zagrożenia dla użytkownika i jego najbliższego otoczenia.
W skład CoolSafe wchodzą tylko kwasy naturalnie występujące w przyrodzie, dzięki czemu jest on sygnowany amerykańskim znakiem bezpieczeństwa FDA.Preparat ten jest tak bezpieczny, że może być stosowany do czyszczenia urządzeń takich jak lady i witryny, chłodnicze, chłodziarki, zamrażarki.

 

 

Brak możliwości komentowania