Monobloki

Agregaty chłodnicze  mają zastosowanie w komorach chłodniczych i mroźnych do schładzania towarów w sklepach spożywczych, restauracjach,  barach, aptekach, zakładach mięsnych, mleczarniach, cukierniach, hotelach, pizzeriach…

Monobloki to urządzenia, które posiadają wspólny układ skraplający-skraplacz i układ wymiany ciepła-parownik. Daje to możliwość montowania na ścianach lub dachach komór. Agregaty chłodnicze wyposażone są w układ skraplający chłodzony powietrzem o niskim poziomie hałasu i wibracji. Obudowy agregatów pomalowane są wysokiej jakości lakierem. Parowniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki aluminiowym lamelom i miedzianym rurom, parowniki osiągają dużą przewodność cieplną.

Oferta obejmuje szeroki zakres chłodnic tzw. handlowych jak i przemysłowych w zakresie wydajności od 0,5 do 60 kW o różnych konfiguracjach przepływu powietrza, różnych poziomach głośności i wymiarach. Chłodnice Rivacold przeznaczone są do instalowania w komorach chłodniczych służących do przechowywania świeżych i mrożonych produktów. Zwarta konstrukcja chłodnicy umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej chłodni, w której jest ona zainstalowana.

Monobloki dla komór chłodniczych typu FA-FTalt

FAM040Z002, FAM016Z001, FTH009Z001

Rivacold – FA/FT

Zaprojektowane specjalnie do małych komór chłodniczych do chłodzenia produktów spożywczych w wymaganym zakresie temperatur. Doskonała konstrukcja sprawia, że instalacja systemu jest szybka i bezproblemowa, zastosowanie tych urządzeń daje najlepsze warunki przechowywania produktów spożywczych w zakresie temperatur i wilgotności. Urządzenia te mogą być montowane w ścianie.

1) Rama ze stali ocynkowanej
2) Wysoka odporność na korozję
3) Elektroniczny system zarządzania z cyfrowym wyświetlaczem
4) Funkcja odszraniania

 

Brak możliwości komentowania