Sterowniki

W naszej ofercie znajdziecie państwo sterowniki takich firm jak :

Geco – Elektroniczne komponenty regulujące,

Carel – Elektroniczne komponenty regulujące,

oraz elektroniczne regulatory ciśnienia skraplania model EPRO

GECO  

PPHU GECO Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży automatyki przemysłowej od 1992 roku. Od tego czasu systematycznie zwiększamy produkcję sterowników cyfrowych i urządzeń automatyki. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu elektronicznych urządzeń sterujących.

Dzięki kilkuletniej aktywności w dziedzinach automatyki chłodniczej, grzewczej i przemysłowej posiadamy duże doświadczenie techniczne, procesowe i konstrukcyjne.

W chwili obecnej regulatory i termostaty GECO stanowią układy sterujące wielu urządzeń dostępnych na naszym rynku. Niejeden sklep, kotłownia, budynek przemysłowy czy linia produkcyjna od wielu lat funkcjonuje sprawnie miedzy innymi dzięki naszej automatyce.

Sterownik G202P00alt

G-202-P00 Znajduje zastosowanie w szafach, witrynach i regałach pracujących zarówno w niskich, jak i wysokich zakresach temperatur. W przypadku zastosowania w szafach chłodniczych i mroźniczych można podłączyć czujnik otwarcia drzwi, który w pełni steruje pracą kompresora wentylatora i światła w zależności od czasu otwarcia drzwi.

 

 

 

alt

Sterownik G203P00

G-203-P00 przeznaczony jest do sterowania urządzeniami chłodniczymi pracującymi zarówno w niskich, jak i wysokich zakresach temperatur. W przypadku zastosowania w szafach chłodniczych i mroźniczych można podłączyć czujnik otwarcia drzwi, który w pełni steruje pracą kompresora wentylatora i światła w zależności od czasu otwarcia drzwi.

 

 

 

altSterownik G209P00

G-209-P00 przeznaczony jest do sterowania prostymi urządzeniami chłodniczymi pracującymi zarówno w niskich, jak i wysokich zakresach temperatur. Jest zamiennikiem za sterownik G-18. W urządzeniach małej i średniej mocy umożliwia bezpośrednie podłączenie wszystkich sterowanych przez niego urządzeń (kompresor, grzałka, wentylator, światło) bez konieczności stosowania dodatkowych styczników. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu 16A i 30A przekaźników.

 

 
alt

Sterownik G406P03

Sterownik przeznaczony jest do sterowania nawiewowymi kotłami C.O. na paliwa stałe. Stabilizuje on temperaturę wody oraz steruje procesem spalania paliwa w kotle nie dopuszczając do jego wygaśnięcia. Zmodernizowaną wersją tego regulatora jest sterownik GH10NA.

G-406-P03 umożliwia podłączenie dodatkowej pompy sterującej grzaniem ciepłej wody użytkowej C.W.U. w bojlerze.

 

 

altSterownik G31NS

G-31 przeznaczony jest do sterowania obsługą schładzarek do mleka. Umożliwia bezpośrednie podłączenie wszystkich sterowanych przez niego urządzeń (kompresor, mieszadło) bez konieczności stosowania dodatkowych styczników.

 

 

 

CAREL

Firma Carel oferuje rozwiązania standardowe, a także według specjalnych wymagań klienta dla układów sterowania w chłodnictwie, klimatyzacji, nawilżaniu, oraz dla instalacji wykorzystujących systemy zdalnego nadzoru i monitoringu.

Produkty i usługi firmy Carel są wykorzystywane na całym świecie nie tylko dla zapewnienia komfortu ludzi znajdujących się w budynkach, fabrykach i centrach handlowych, lecz również dla zapewnienia bezpieczeństwa i odpowiedniego poziomu higieny przechowywanej żywności, dla oszczędności energii (co jest korzystne dla użytkowników), oraz dla ograniczenia zanieczyszczenia naszej planety.

Sterownik PJ easy

altSeria sterowników „easy” przeznaczonych dla urządzeń chłodniczych jest nowym typoszeregiem elektronicznych, mikroprocesorowych sterowników z wyświetlaczem typu LED. Sterowniki te są przeznaczone do zarządzania pracą urządzeń chłodniczych, lad lub szaf chłodniczych.

  • Łatwy w montażu – prosta instalacja wykorzystująca system mocowania czołowego
  • Łatwy w programowaniu – łatwe programowanie parametrów z wykorzystaniem 4 wstępnie zdefiniowanych ustawień
  • Łatwy w podłączeniu – proste okablowanie, zastosowanie konektorów, wbudowany transformator, jak również przekaźniki do 2Hp
  • Łatwy do skonfigurowania – odpowiednio zaprojektowane oprogramowanie stwarza możliwość dopasowania do potrzeb klienta
  • Łatwy odczyt danych/czytelny – wysokiej jakości wyświetlacz większy aż 27% od tradycyjnych wyświetlaczy
  • Możliwość dopasowania kolorowych ramek z własnym logiem

Sterownik IR 33alt

Zaawansowany sterownik dla chłodnictwa. Kompaktowa konstrukcja, cztery przekaźniki, zegar czasu rzeczywistego, podwójnie izolowany transformator, przełącznik napięcia zasilania, przekaźnik dla sprężarki oraz doskonałe oprogramowanie.

 

 

 

Elektroniczne regulatory ciśnienia skraplania ERPO

Regulatory serii ERPO są przeznaczone do pracy w urządzeniach klimatyzacji i chłodniczych, w których wymagana jest regulacja ciśnienia skraplania na bazie pomiaru temperatury. Szeroki zakres regulacji parametrów umożliwia stosowanie regulatora ERPO do urządzeń z wszystkimi stosowanymi czynnikami chłodniczymi.

alt

 

Regulator ciśnienia skraplania 3APC

przeznaczony do montażu w jednostkach zewnętrznych klimatyzatorów

 

Regulator ciśnienia skraplania 3APCN

przeznaczony do montażu w jednostkach zewnętrznych klimatyzatorów

 

Regulator ciśnienia skraplania 7APC

przeznaczony do montażu w jednostkach zewnętrznych klimatyzatorów

 

Brak możliwości komentowania