Danfoss

Danfoss posiada wyjątkowo szeroką ofertę sprężarek począwszy od małych sprężarek zasilanych prądem stałym, stosowanym w mobilnych urządzeniach chłodniczych, aż do dużych sprężarek spiralnych stosowanych w rozbudowanych instalacjach klimatyzacyjnych i przemysłowych układach chłodniczych. Dostępne są wykonania specjalne takie jak :sprężarki o zmiennej prędkości obrotowej, dostosowane do współpracy z przetwornicami częstotliwości, sprężarki zasilane energią słoneczną oraz sprężarki energooszczędne.

Szeroki zakres produkcji sprężarek umożliwia stosowanie powszechnie dostępnych czynników chłodniczych z grup HFC,HCFC, i CFC oraz węglowodorów dla mniejszych sprężarek .Sprężarki Danfoss są używane w wielu różnorodnych zastosowaniach .
Można je spotkać w lodówkach i zamrażarkach stosowanych w gospodarstwach domowym, sklepowych meblach chłodniczych , mobilnych układach chłodniczych ,oraz w instalacjach klimatyzacyjnych.

Agregaty skraplające OPTYMA

Agregaty skraplające OPTYMA do niewielkich komercyjnych urządzeń, takich jak lady chłodnicze, małe komory chłodnicze oraz wyposażenie gastronomii. Dostępne są do zastosowań z czynnikami R134a, R404A, R407c, i R290, nap. zas. 115V 60Hz oraz 230V 50Hz/60Hz.

 

Brak możliwości komentowania